Cvičím 21 let bez pauzy a vážného zranění. Na prvním místě je pro mě 100% technika provedení daného cviku! Po letech cvičení se zaměřuji na zdravě prospěšné cvičení, zesílení středu těla (CORE) a také na správnou stabilizaci celého těla, nejen u cvičení, na mobilitu kloubu a pohybového aparátu!

Pohyb
Pohyb má smysl v každém věku.
Ale musí být veden bezpečně Když se řekne fitness centrum, mnoho lidí si představí mladé, štíhlé a výkonné lidi, kteří přesně vědí, co dělají. Jenže

